Лікар УЗД: Мутигуллін Олег Рафаелійович

collage22

Лікар УЗД: Березницька Марина Василівна

Березницкая

Лікар УЗД: Заболотна Ольга Степанівна

Ультразвукова діагностика на сучасному обладнанні має низку переваг: перш за все — це безпечність для пацієнта, можливість одномоментного обстеження багатьох органів, зручність та простота використання. Хвилі ультразвуку не мають негативного впливу на пацієнта, тому дослідження можна призначати повторно та багаторазово без побоювання зашкодити пацієнту.

Сучасне цифрове обладнання, яке використовується в діагностичному центрі “ВИТАМЕДЛАЙФ”, має високу роздільну здатність, яка гарантує високу якість зображення та ехограм, що особливо важливо для аналізу та динамічного контролю.

В нашому центрі ви можете пройти такі види досліджень:

 - УЗД органів черевної порожнини;- УЗД нирок та наднирників;- УЗД органів калитки;- УЗД передміхурової залози (трансректальне УЗД);- УЗД щитоподібної залози;- УЗД серця (ехокардіографія);- УЗД Молочних залоз та лімфатичних вузлів;- УЗД м’яких тканин.- УЗД судин

Лікарі УЗ - діагностики мають високу кваліфікацію та досвід роботи. Своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення, відвідують міжнародні конфененції та мастер класи провідних вітчизняних та закордонних спеціалістів, що дозволяє запобігти багатьох діагностичних помилок.


Витамедлайф – медицинский центр в Виннице, основное направление работы которого узи диагностика. Узд в Виннице от центра: самая новая и дорогостоящая техника и   высококвалифицированные специалисты, которые уже многие годы работают , за спиной которых огромное количество благодарных пациентов.

 Если Вам необходимо сделать узи в городе Винница, непременно обращайтесь в наш медицинский центр, который находится на Хмельницком шоссе, 88.

Узд диагностика-  входит в перечень самых эффективных методов диагностики в современной медицине, записывайтесь на прием к узисту по телефонам +380 (432) 55-20-14, +380 (432) 55-11-99

Мы предоставляем все виды УЗД диагностики в городе Винница: узи почек , узи сердца, узи груди (молочных желез), узи сосудов, узи мягких тканей и многие другие.